LAKE SÜPÜRGELİK BURSA

Zemin döşemelerinde mükemmel bir görünüm elde edilmesi ve aynı zamanda duvar diplerindeki bazı kusurların kapatılması için mutlaka süpürgelik kullanılması gerekir.

En çok tercih edilenler ise lake süpürgeliklerdir. MDF üzerine fırınlama yöntemi kullanılarak lake süpürgelik imalatı gerçekleştiriliyor. Bu yöntem sayesinde hem dayanıklı hem de şık görünümlü süpürgelik modelleri elde edilebilir.

Öncelikle lake süpürgeliklerin hem laminat parke çeşitleri hem de ahşap parke çeşitleri ile son derece uyumlu bir görünüm sunduğunu belirtmeliyiz.

Evinizde uyguladığınız dekorasyonu taçlandırmak ve şık bir zemin görünümü elde etmek için gönül rahatlığı ile tercihinizi lake süpürgelik çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin montajının ve aynı zamanda bakımının da son derece kolay olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu ürünlerin hem ahşap hem de laminat parke döşemelerinde sıklıkla kullanılmasının en önemli nedeni bükülmelere karşı yüksek mukavemet özelliği sergiliyor olmasıdır. Aynı zamanda deformasyona karşı da dirençli ürünler olduklarını belirtmeliyiz. Zira süpürgeliklerde en sık yaşanan sorun bükülme ve deforme bir görünüm ortaya çıkmasıdır.

Oysa lake süpürgelik çeşitlerinde böyle bir sorun yaşanmıyor. Dolayısıyla süpürgeliklerin belirli bir süre sonrasında yenilenmesi ve bunun için ciddi bir bütçe ayrılmasına gerek kalmıyor. Bu arada lake süpürgeliklerin montajının da son derece hızlı ve kolay bir şekilde yapılabildiğini belirtmeliyiz. Montajında yapıştırıcı malzemeler değil çivi kullanılması gerekiyor.

Montaj için çivi makinası kullanılması halinde çok geniş alanlarda dahi montajın kısa zamanda tamamlanması da mümkün olabiliyor. Bu ürünlere göz atmak ya da daha fazla bilgi almak için Lake Süpürgelikler sayfamıza tıklayabilirsiniz. Parke Stok olarak sizlere en kaliteli ve en dayanıklı lake süpürgelik modellerini de en cazip fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Sitemizden ürün gruplarına göz atabilirsiniz.

Lake Süpürgelik