Hakkımızda

PARKESTOK YAPI MALZEMELERİ İNŞ TAAH TİC LTD ŞTİ ;

Tüketici ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda modern pazarlama imkanları ile tüketicilere kolaylık sağlamayı kendine hedef edinmiş ticaretin çeşitli dallarında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firmamız, yapılan çalışmalar, uygulamalar, bilgi ve deneyimler ile müşterilerini sonuca ulaştırmış ve müşterilerinin haklı beğenisini kazanmıştır. Müşterilerin beklentilerini karşılıyoruz ve bu beklentilerin üstünde bir performans sergiliyoruz.

Bu güne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirlemiş, sektöründeki tüm gelişmeleri takip ederek daima kendini yenileyen profesyonel, dinamik ekipler ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firmamız, kalite standartlarına uygunluk, satışta ekonomiklik, süreklilik, ticarette dürüstlük, müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hizmetlerine devam edecektir.

SAYGI:

Bize nasıl davranılmasını istiyorsak, biz de başkalarına öyle davranırız. Suistimali veya saygısızlığı hoş görmeyiz. Kabalık, duygusuzluk, kibir bizde yoktur.

DÜRÜSTLÜK:

Müşterilerimizle açık, dürüst ve içten çalışırız. Bir şeyi yapacağımızı söylediğimiz zaman, yaparız; bir şeyi yapmayacağımızı veya yapamayacağımızı söylediğimizde yapmayız.

İLETİŞİM:

İletişim bizim için zorunluluktur. Konuşmaya ve dinlemeye zaman ayırırız. Bilginin insanları geliştirdiğine, yükselttiğine ve aktarılması gerektiğine inanırız.

MÜKEMMELLİK:

Yaptığımız her şeyin ancak en iyisiyle tatmin oluruz. Herkes için çıtayı yükseltmeyi sürdüreceğiz. Gerçekten ne kadar iyi olduğumuzu görmek, hepimiz için çok eğlenceli olacaktır.